Masážní salón ~ Věra Cápková

~ Hlavní strana | Certifikáty | Naše prostředí | Ceník služeb | Kde nás najdete ~

... Energie kvantové terapie

Všem možným způsobům tvoření, léčení, uzdravování, sebeléčení, sebeuzdravování je společná práce s myšlenkami a energiemi. Správným využitím můžeme být o další krok spokojenější, sami sebou, zdravější, šťastnější, nalézat, co skutečně chceme nebo jestli to ještě chceme.

Pokud nejsme v daný okamžik zanešeni přemírou myšlenek, vědomých či nevědomých, naladí se naše mysl právě na ty informace, které jsou v tuto chvíli pro naše dobro nejvhodnější. (Nadbytečnými myšlenkami si můžeme tedy i překážet, i ublížit.) Toto naladění pojmenováváme jako vědomé prožívání a pozorování v nastalé přítomnosti. Být tady a teď.

Často jsme pak poté překvapeni originalitou zvládnutí dané situace.

Technika Kvantového Doteku Matrixu spojuje tyto principy s psychosomatickým pohledem na svět a na zdraví člověka. Tímto je jedinečná a liší se od všech ostatních technik, které ve světě dnes existují.

Technika propojuje tyto psychosomatické aspekty s principy vyčištění vlastního podvědomí a následným kvantovým nastavením našeho vědomí. Díky tomu je možné např. rychlejší uzdravení, rychlejší regenerace, nebo změna vnímání svého života a jeho úprava k vnitřní a duševní rovnováze. To má za efekt lepší poznání sebe sama a zkvalitnění života ve všech jeho aspektech.

Jsem nesmírně ráda, že mohu uplatnit a zesílit ůčinky již získaných praktik a vědomostí včetně regresí , Reiki, Schambally a léčitelských schopností.

 

V ČEM VÁM MOHU POMOCI?

Odstranění dlouho trvajících zdravotních problémů rychlou, účinnou metodou bez vedlejších následků.

Energické upravení předmětu, aby vám pomohl s léčením

Harmonizace vztahů

Rozběh prosperity ve vašem životě

Energetické vyčištění a přenastavení bytů, domů a jiných prostor od patogenních zon, rúzných entit a disgarnátů včetně zbloudilých a přivtělených duší.

Cena je individuální dle úkonu.