Masážní salón ~ Věra Cápková

~ Hlavní strana | Certifikáty | Naše prostředí | Ceník služeb | Kde nás najdete ~

... Anticelulitní program


Můj anticelulitní program

Něco úvodem, slovo autorky programu, jak, proč a .........  prostě od A do Z ..(a to není konečné Z)

S kamarádkou jsme dělaly poradce pro jednu firmu, která vyráběla přírodní bylinné produkty na bázi homeopatie (díky té firmě jsme se seznámily).Jen tak z recese jsme se objednaly ke kartářce, která mně osobně nasměrovala, aniž by to sama věděla. Řekla, že mám léčitelské schopnosti,  že mě lidé energeticky oslabují a že bych se měla naučit si energii dobíjet, načeš mi poradila,  že je nejlepší absolvovat Reiki a naučit se energii získávat z kosmu. Našla jsem si ve Spiritu kontakt na mistryni v Nových Dvorech u Přerova a ta mě mimo jiné zasvětila i do vakuových masáží, které jsem aplikovala na příbuzných a známých, někteří mě hecovaly, že je to bezvadná věc a je škoda to dopřát jen několika vyvoleným. Když jsem konstatovala, že bych si musela udělat nějaký masérský kurz, abych neměla jisté problémy se zákonem, zněla jednoduchá odpověď -" tak si ho udělej" Tak jsem tedy do toho šla. Po úspěšném absolvování kurzu jsem si nechala vystavit živnostenský list a při zaměstnání v třísměnném provozu - kam jsem dojížděla,jsem masírovala (na vedlejší činnost) a absolvovala další kurzy, mimo jiné i kurz Thajských masáží přímo v Bangkoku. Když pak v zaměstnání propouštěli a já byla mezi vyvolenými, brala jsem to jako výzvu, abych mohla dělat, co mě baví, tak jsem zariskovala a otevřela svůj nový masážní salón. Pomalu se rodila klientela a pak se objevila paní, která  měla zájem o masáže, které by řešily problémy s celulitidou, že by to prý pro mě, při mých schopnostech, neměl být problém. Tak jsem nashromáždila spoustu literatury a bádala, proč vůbec tento hendikep vzniká, co je příčinou a hlavně, jak jej řešit. A tak  vznikl můj anticelulitní program. Paní, která mi "hodila rukavici" byla velice spokojena, jelikož výsledky byly evidentní a jak to tak bývá, chodící reklama je ta nejlepší. Takto přišel na svět tento program, který trvá šest týdnů (jako po porodu, tohle magické období, kdy má tělíčko tendenci se čistit a regenerovat), každý týden jedno ležení. Samotná procedura trvá 1 a  1/2 hodiny. Je smutné, že z celé řady spokojených klientek si žádná nedala tu práci, aby se  na začátku procedury změřila a zvážila a měli tak přehled, kolik ztratily centimetrů na objemu a hmotnosti.

Jelikož mě klientky škádlily, že je to super, ať si to nechám patentovat (mimochodem jsem zpracovala materiál pro nejmenovaného pána z "Patinu", "-údajně soudní znalec pro patenty a vynálezy" který do dnešního dne dělá mrtvého brouka a nereaguje ani na emaily ani na dopisy, tak nevím , jestli to sám neprezentuje jako svůj patent- ale to nechci tímto řešit, i když je smutné, že někdo zneužívá svého postavení).

Pokud chcete řešit celulitidu tímto programem, jehož výsledky máte na těchto stránkách,  víte kde mě máte hledat.

Je to pro mne krásný pocit, když se díky mým rukám daří tvarovat spokojené postavičky s trvalým efektem a ještě u toho relaxovat.
 

Na dalších místech této stránky najdete komentáře k tomuto programu z pohledu zúčastněné osoby.
 

Srovnání, jaké to
bylo před masážemi ...
a po masážích ...


Celková fotodokumentace masáží  je formou galerie a to ZDE

 1. masáž - míry 72 cm (viz foto). Po masáži několikrát stolice, byla jsem překvapena, protože jsem s vyprazdňováním měla potíže. Proto sleduji i vývoj tohoto, jako známku reakce organismu. Drobné modřinky na boční straně stehen, stehna citlivější, modřinky se do druhé masáže vstřebaly.
2. masáž - bohužel není fotodokumentace, největší úbytek – 2 cm na obou nohách. Masáž mírně bolestivá.
3. masáž - 68 cm , modřinky už nejsou, stolice pravidelná, mírná bolestivost při masáži ještě je.
4. masáž – 66 a 65 cm, bolestivost při masáži menší.

Mezi 4. a 5. masáží jsem kupovala dětem sladkosti a jelikož předtím nebyl problém „sfutrovat“ na posezení i celou čokoládu, uvědomila jsem si, že jsem si již dlouho nekoupila. Přestala jsem na ni mít chuť. Upravila se mi i chuť k jídlu, porce jsou menší, než před masážemi, aniž bych měla pocit hladu. Nemám už takovou potřebu se cpát.

5. masáž - 65 cm, úbytek o 1 cm každou masáž je velmi povzbuzující. Stolice je pravidelná, masáž jen v některých úsecích mírně bolestivá.
6. masáž - 64 cm, stálý úbytek cm, bolest skoro vymizela.

Celkový dojem je super: pravidelná stolice, nejsem „čokoholik“, stačí mi k zasycení menší porce jídla, úbytek cm přes nejtíže hubnoucí partie stehen, vytvarování kolen - nemám tak velké „morčecí tvářičky“, po celou dobu masáží pozvolný úbytek hmotnosti -5 kg, jsem vitálnější a spokojená.

Po sérii 6 masáží,které probíhaly v týdenních intervalech, jsme poměsíční pauze začaly sérii 4 masáží v měsíčních intervalech.

7. masáž - byla v září, objem 65 cm ,čili po měsíci nárůst o 1 cm,po masáži 64 cm.
8. masáž - v říjnu, objem 64 cm po masáži 63 cm.
9. masáž - v listopadu, objem 63 cm po masáži 62 cm.
10. masáž - v prosinci, objem 62 cm po masáži 62 cm, bez úbytku na objemu.

Myslím, že jsme začínali na 71 cm, takže celkový úbytek na objemu 9 cm, váhový úbytek za 10 masáží celkem 9 kg.

Úbytek na váze přičítám změně stravovacích návyků bez omezeni chuti, malé porce organismus rychle nasycen, nemám potřebu se dojídat, potřeba necpat se čokoládou popsaná v průběhu 6 masáží přetrvává.  Ke snížení hmotnosti přispělo i pravidelné vyprazdňování organismus se nastartoval na dobré spalování a zlepšení metabolismu.  Všem mohu vřele doporučit jsem maximálně spokojená.

Po 10.masážích 6 x po týdnu a 4x po měsíci jsme skončili na 62 cm: - 9cm ,-9 kg


Další masáže - tedy jen tak, aby se lépe člověk cítil a lépe a dlouhodoběji stabilizoval organismus v tom, v čem byl nasměrován.
 

datum Obvod před masáží Po masáži Váha   /  celkem
20.3.2006 62 cm 61 cm -10 kg
27.3.2006 61 cm 60 cm  
3.4.2006 60 cm 59 cm - 1kg / -11 kg
10.4.2006 59 cm 58,5 cm - 1kg / -12 kg
18.4.2006 58,5 cm 58 cm  
24.4.2006 Z důvodu úrazu se masáž neprovedla. Obvod zůstal na 58 cm, váha – 1 kg

 

Shrnutí: těchto 5 masáží úbytek  -4 cm na objemu ,- 3 kg.Vše bez změny stravovacích návyků,vše popsáno po  sérii 6 a následně 10. Jím vše jen množství je opravdu malé, čokoholictví se mi nevrátilo, chuť na sladké samozřejmě je ,ale k ukojení chutě postačí čokoládový bonbon. Vyprazdňování je bez potíží, upraveno  popsáno ihned po 2 masážích z první série.

Od  26.6.2005  do  24.4.2006  úbytek na objemu -13 cm a -13 kg. 

Důležitým poznatkem je, že se objem nevrací.  Při dodržování stravovacích návyků, které organismus získá během série masáží.


Kontakt na zúčastněnou osobu:  eclat3@seznam.cz