Masážní salón ~ Věra Cápková

~ Hlavní strana | Certifikáty | Naše prostředí | Ceník služeb | Kde nás najdete ~

... Comra Terapie


Comra Terapie 1

Coherent Multi-Radiance Therapy , ve zkratce coMra-Terapie

PŘEHLED ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMU, KTERÉ SE DAJÍ TOUTO TERAPIÍ ÚSPĚŠNĚ ŘEŠIT:

HLAVA – migrény, mdloby, stařecká demence, ateroskleróza, ischémie

SRDCE – slabé, nedostatečnost koronárního průtoku krve, cholesterol, nízká imunita

CHIRURGIE – říznutí, popáleniny, pohmožděniny, výrony, zlomeniny, zotavování – chirurgické řezy, omrzliny, úrazy pořezáním, otoky, zanícená tkáň, zánět článků prstů, abscesy,vředy, zánět vnitřní strany žil, tukové nánosy uvnitř tepen a žil, varikózní onemocnění žil (křečové žíly), arterioskleróza, bércové vředy

TRAUMATOLOGIE – osteoporóza, zánět svalů, zánět v okolí kloubu, vykloubené rameno, tenisový loket, loketní kloub, ostruhy,zánět kolenního nebo kyčelního kloubu, kotník, nártní klouby, traumatické zlomeniny

OTORINOLARINGOLOGIE – rýma, zánět ústní části hltanu i hrtanu,infekční zánět ucha, ztráta sluchu, hluchota, závratě , mdloby, zánět dutin, angína

STOMATOLOGIE – zánět dásní a ušní sliznice, paradentóza – degenerace dásní, zánět zubní dřeně, bolesti zubů, zlomeniny čelistí

KARDIOLOGIE – angína pectoris, slabé srdce, arytmie,hypertenze, migréna, onemocnění srdeční chlopně, infarkt, zánět i degenerace srdečního svalu

PULMONOLOGIE – astma, zápal plic, zánět pohrudnice + průdušek

GASTROENTEROLOGIE – onemocnění jater, zánět žlučníku +selhání, zánět tlustého střeva,zánět slinivky břišní, žaludeční + peptický vřed, zánět dvanáctníku, konstipace ( zácpa )

GYNEKOLOGIE – zánět prsu, onemocnění + nezhoubné prsní nádory

UROLOGIE – zánět močového měchýře, ledvin,pomočování atd

NEUROLOGIE – potíže s krevním oběhem,srdeční mrtvice,ischias,epilepsie, neuropatie očního nervu, neuralgie trojklanného nervu, koktání, delirium tremens- abstinenční příznaky, alkoholismus

DERMATOLOGIE – lupenka, ekzém, alergie, svědivý zánět kůže

ENDOKRINOLOGIE – cukrovka

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ – omlazení pokožky - obličej a krk, znamínka

DUŠEVNÍ ZDRAVÍ – deprese, psychóza, schizofrenie, psychopatie

CELULITA, OBEZITA, NEPLODNOST (MUŽSKÁ) atd…
 Comra Terapie 2


Holistický přístup k léčení, zdraví & soběstačnosti

Z historických zdrojů víme, že všechny civilizace, jež v minulosti vznikly a zase zanikly, měly každá svou unikátní metodu, jak dosahovat fyzického, emocionálního a psychického zdraví. Ze studia prastarých metod léčení vyplývá, že stejně jako umění a kultura i lékařství bylo vždy odrazem všeobecné úrovně dané civilizace. Po pečlivém prostudování zjistíme, že většina onemocnění, vyjma fyzických úrazů, jež byla v těchto civilizacích rozšířena, měla přímou spojitost s mentálním stavem lidí v dané civilizaci. Je zřejmé, že mnozí ze starobylých lékařů, a není důležité ke které civilizaci patřili, neléčili jen nemoc, ale rovněž instruovali své pacienty, jak změnit psychický stav, jež nemoc zapříčinil. Opravdové léčení hiasis, jež je opakem pouhého odstraňování symptomů nemoci, říká, že pokud zůstane důvod nemoci nedotčen, nemoc se navrátí.

Hiasis

Slovo hiasis pochází z řečtiny a znamená, že pokud se objeví zdravotní problém, je potřeba plně pochopit jeho původ. Toto pochopení s sebou přinese nové poznání , které člověk, jež trpí potížemi, před chorobou neměl. Z tohoto vyplývá, že si sami přivoláváme nemoc, pokud nedostatek znalostí o sobě samém uvrhne náš život do nerovnováhy. Důsledky nerovnováhy se nejdříve projeví na psychické úrovni, ale pokud nejsou vyřešeny, projeví se jako fyzická nemoc. Je tedy zřejmé, že se nestačí věnovat pouze symptomům nemoci, ale mnohem důležitější je zjistit příčiny těchto symptomů, což vede k nabytí nových znalostí, které nám chyběly a jejichž nedostatek byl zodpovědný za naši nemoc.

Nikdo nemůže odepřít praktické medicíně a vědě obrovský pokrok, jehož
ve 20. století dosáhla. Patří sem dokonalá klinická, laboratorní a přístrojová diagnostika, stále dokonalejší operační nástroje a farmaceutická léčiva. Nicméně i přes tyto mílové kroky moderního lékařství nemůžeme ignorovat mnohé katastrofické vedlejší účinky současné alopatické medicíny.


+ I když jsou zřejmé výhody léčby za pomocí farmaceutických léčiv, mnohé z pravidelně předepisovaných léků drasticky ovlivňují přirozené funkce lidského těla.

+ Bylo prokázáno, že mnohé farmaceutické přípravky poškozují ostatní části lidského organismu, včetně nervového systému. Velice často jsou tato poškození nevratná.

+ I přes zřejmé negativní vedlejší účinky mnoha v dnešní době používaných léku, je většina lékařů stále pro léčbu využívá a pacientům předepisuje.

+ Nejvíce armujícím je fakt, že je tento patologický vliv léků kompletně ignorován i s vědomím, že se mnohdy nevratná poškození projeví až po dlouhodobém používání.


"I přes zřejmé negativní vedlejší účinky mnoha v dnešní době používaných léku, je většina lékařů stále pro léčbu využívá a pacientům předepisuje."

Z výše uvedeného je patrné, že přístup ke zdraví a léčení nemocí byl u minulých civilizací daleko více holistický, než je náš současný přístup, kde jsou u pacientů léčeny v prvé řadě fyzické symptomy nemoci, ale důvod nemoci je neřešen. Dalším extrémním následkem našeho současného přístupu je to, že plně předáváme zodpovědnost za naše zdraví do rukou lékařů. Důsledkem tohoto předání zodpovědnosti je, že se lidstvo nachází kompletně v rukou lidí, jež zvolili obor medicíny ne proto, že chtějí pomáhat a léčit, ale proto, že se z medicíny stal finančně lukrativní obchod. Současní lékaři jsou rovněž podporováni farmaceutickými společnostmi, pro které je samozřejmě finanční zisk důležitější, než skutečné zdraví lidí celého světa.


Následkem tohoto neutěšeného stavu je, že se alopatická medicína stala extrémně zištným obchodem. A jako všechny zištné obory podnikání dneška i moderní lékařství má v sobě tento morální deficit.

+ Jelikož se důvod nemoci neanalyzuje, nemoci se stále navracejí.

+ Pokud sebou farmaceutické léky přinášejí rovněž vedlejší negativní účinky, a to biologické a patologické, pacienti jsou provždy závislí na lékařích , kteří tím pádem mají zajištěný trvalý příjem.

+ Následkem je zvyšující se závislost na lécích jakéhokoli charakteru, i když je prokázáno, že jsou mnohé z běžně používaných léků toxické a tělu škodlivé. Nejvíce však pro přirozený imunitní a nervový systém.

+ Důsledkem všeobecného užívání léků je, že naše první setkání s nimi proběhne většinou již před samotným narozením a to v těle matky, která tyto léky užívá.


"Alopatická medicína stala extrémně zištným obchodem. A jako všechny zištné obory podnikání dneška i moderní lékařství má v sobě tento morální deficit."

Ano, je to smutné, ale nemusí to tak být. My všichni jsme pány svého osudu, a měli bychom tedy převzít zodpovědnost za všechny okolnosti svého života, stejně jako jsme zodpovědní za podmínky našeho života, včetně stavu a kondice našeho fyzického, emocionálního a mentálního zdraví.

V posledních několika desetiletích se i mezi lékaři objevili takoví, kteří byli nespokojeni se současným pohledem na život. Pohledem, který je plně založen na již překonaných a zjednodušujících teoriích, které vznikly z nadměrně materialistického a zištného přístupu ke vědě. Tito pokrokoví lékaři, ve spolupráci s inženýry, fyziky a vědci z jiných vědeckých disciplín, začali vyvíjet různé neagresivní, život podporující a ekologicky bezpečné způsoby léčení a prevence chorob.

Kolem roku 1960 se zrodila MIL terapie, terapie magneticko-infračerveným laserem. MIL terapie napomáhá lidskému organismu v jeho přirozené schopnosti vyléčit se sám. Toto je počátek oboru a technologie, jež z principu neovlivňuje přirozenou funkci těla, ale spolupracuje s ním. MIL terapie poskytuje tělu a léčiteli v nás všechny nutné podmínky k tomu, aby se jako nejvíce kvalifikované pro tuto činnost, vyléčilo samo.

MIL terapie & coMra-Terapie 

MIL terapie využívá koherentního multizáření a jeho působení na organismus. Otcové MIL terapie zjistili, že existují čtyři druhy záření, které můžeme za specifickým účelem syntetizovat v jedno koherentní záření. Tato jednotlivá záření jsou:

infračervený laser
čtyři základní barvy - červená, zelená-modrá-žlutá
magnetizmus
ultrazvuk

Ruští vědci v oboru medicíny byli první, kteří vyzkoušeli MIL terapii a od té doby se ji snaží vylepšovat. Moderní medicínské lasery, i když jsou velice efektivní, však v současné době obsahují jen infračervený laser, magnety a červené světlo. V červnu 2009 uskutečnili experti z Radiant Life Technologies™ něco, co může být považováno za průlom v medicínské vědě tohoto století a pozvedli MIL terapii na zcela novou úroveň. Našli způsob, jak všechny čtyři výše uvedené záření zkombinovat v jedno koherentní záření.

V Radiant Life Technologies™ pojmenovali tuto vylepšenou verzi MIL terapie – Coherent Multi-Radiance Therapy , ve zkratce coMra-Terapie.

Něco více:  http://www.radiant-life-technologies.com