Masážní salón ~ Věra Cápková

~ Hlavní strana | Certifikáty | Naše prostředí | Ceník služeb | Kde nás najdete ~

... Schamballa

Co je Schamballa?

Schamballa 1024 je léčebný systém, který je na naší planetě od roku 2003. Tento systém zahrnuje 1024 symbolů.

Tento systém je určen k léčení všech, kteří vibrují ve všech možných energetických spektrech. Je zkrátka pro všechny! Schamballa je jakousi jízdenkou k VZESTUPU a proto z ní má užitek každý, kdo bude touto energií léčen, anebo se rozhodne být do Schambally zasvěcen a léčit druhé.

Schamballa systém je silnější energie než Reiki. Lidstvo má ve svém vývoji možnost setkávat se s energiemi stále vyššími. Vše se neustále urychluje,vibrace Země se zvyšují a to znamená, že i my lidé, dostáváme nyní možnost jít rychleji kupředu ve svém duchovním vývoji a růstu a tento rychlejší postup nám umožňují nové energie. A jednou takovou energií je Schamballa 1024, je to energie jejíž vibrace jsou o mnoha frekvencích a je jedinečná v tom, že u člověka, který je už zasvěcený do Reiki ( jedno jakého systému ) posílí Schamballa i systémy terapie s Reiki. Vaše Reiki se pak stane "Super Reiki".

Kromě léčení fyzických a jejich psychických příčin, je Schamballa 1024 z účinných metod k duchovnímu růstu.Léčivé účinky Schambally

Nejprve však musím zjistit - a měli by tak činit všichni, jež s energií pracují - zda mohu touto energií příchozího klienta uzdravovat. Pak už jen stačí domluvit den a čas. Léčený může uvolněně ležet, nebo sedět. To už je na něm. Energie sama si už u člověka vyhledá a najde i místa v jeho těle, které je nutno postupně uzdravovat. Vždy po každém léčení Schamballa sama dá informaci, za jak dlouho je vhodné další působení. Energie jednoho sezení (působení) uzdravuje v těle i psychice až do sezení dalšího. Nemocnému je vždy předáno správné množství energie, pro každého tolik, kolik potřebuje, aby dávka neuškodila, a zároveň, aby ji bylo dostatek na uzdravovaný problém. Léčený člověk při působení může pociťovat brnění, mravenčení, teplo, motání hlavy, odlehčení těla... klid, pokoj... Uzdravování je zcela bezpečné.

Ozdravná energie vniká do centra našeho těla a harmonizuje tam jen to, co v tuto chvíli harmonizaci potřebuje. Při uzdravování jsou v těle odstraňovány energetické bloky, hluboké mentální a emoční bloky. Každý dostane takové množství, na které je připraven. Energie je inteligentní a sama si najde v člověku to, co má léčit, i případné pořadí, pokud máte více zdravotních problémů. Odstraněním problému na energetické úrovni se poté dostavuje uzdravení na úrovni fyzického těla .